#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#566Mori Bochara
#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
#556Kerman Lavar
#536
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#636Wiss
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
#656Heriz
#696
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#546
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
Un couloir Hamadam en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 107 cmEstimate: € 80 / 120
#724Marius Kolvoort
“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
#437Hergé
#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#512
#735Thoune
Twee kleine vaasjes en twee grote kruiken van polychroom steengoed. Onderaan gemerkt (kleine randschade).
Deux petits vases et deux grandes cruches en faïence polychrome. Marque sous la base. Petit dégât au col.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#57
Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.
#421Boch
Een Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt
#155
Een 18 karaats twee kleurige geel gouden halssnoer met bijpassende armband.
Un collier et bracelet assorti en or 18 ct.No longer availableDim. 32,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#316
Un ensemble de salon sculpté style Louis Philippe, comprenant deux fauteuils et un canapé. Le revêtement est usuré et un pied de canapé est endommagé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#121
Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
#200
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 2000 / 2400 -
#542
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400 / 440