#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#636Wiss
#696
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#546
#536
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#566Mori Bochara
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
#656Heriz
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#556Kerman Lavar
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
Un tapis de prière persan noué main, avec mirab.No longer availableDim. 183 x 119 cmEstimate: € 120/200
Een grote tulpenvaas, opgebouwd uit zes aflopende componenten, gedragen door vier salamanders op een zware basis. Het geheel versierd met blauw op witte decors.
Un grand vase tulipe en six parties de taille dégradante portées par quatre salamandres sur une base noir. Le tout décoré bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 550/600 -
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
#432
#243
Une réplique d’une pièce de maîtrise en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 180/200 -
#371Kaiser
Un violoniste, un soldat de Napoléon et un garçon avec des oiseaux en porcelaine polychrome. Les deux premiers portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 45/55 -
#742
”Nu assis”. Une lithographie. Porte une signature dans la planche: Rassenfosse 1924.No longer availableDim. 24 x 17,5 cmEstimate: € 200/240 -
#449Panamarenko
Ontwerp. Print. Gesigneerd.
Un projet . Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#330
Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
#530
Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.
Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#809
#259J. C. Colsol
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400/600