Similar lots by type
-
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#770Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40 / 50 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600 -
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200 / 220 -
#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40 / 50 -
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#527SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
Un lot de petits animaux en cristal taillé, comprenant un renard, un hippopotame, un crocodile, une biche, deux lapins, un papillon, une coccinelle, un chat, trois souris et un cygne avec le logo Swarovski.No longer availableDim. h: 1 - 3,5 cmEstimate: € 130 / 170 -
#446Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.
Sept carpettes en laine nouées main: cinq carpettes Indo-Bidjar, une carpette du Pakistan Tabriz et une carpette du Népal.”No longer availableDim. ± 60 x 40 cmEstimate: € 70 / 80 -
#579Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30 / 40 -
#766Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.No longer availableDim. l: 55 cm b: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#336Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#754Een lot boeken met betrekking tot de Wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1930, waaronder drie volumes met gebundelde uitgaven van het Dagblad der Wereldtentoonstelling, uitgegeven door de Gazet van antwerpen en een groot fotoboek.
Un lot de livres en relation avec l’exposition Mondiale à Anvers en 1930, dont trois volumes reliés du Journal de l’Exposition Mondiale, ed. Gazet van Antwerpen, et un grand livre photos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#645“Man met schildpad”. Een Japanse gordelknoop van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et tortue”. Un bouton de ceinture en ivoire sculptée . Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#244“Zonsondergang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd K. Jongelink.
”Coucher de soleil”. Huile sur panneau. Signé: K. Jongelink.No longer availableDim. 56 x 71 cmEstimate: € 200 / 220 -
#602“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#201Martenot, ParisGrote cartelklok in Lodewijk XV-stijl versierd met Vernis Martin bloemen en een jachtlandschap en met vuurvergulde bronzen in de vorm van rocailles en een bloementuil. Frankrijk, tijdperk Napoléon III. Kleine barstjes aan het lakwerk in de sokkel en aan de zijkanten van de klok.
Un grand cartel style Louis XV décoré de fleurs Vernis Martin et un paysage de chasse ainsi que des bronzes doré feu en forme de rocailles et bouquet de fleurs. France, Napoléon III.No longer availableDim. 150 x 55 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#566Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80

