Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt wollen karpet.

Een handgeknoopt wollen karpet.

Une carpette en laine faite main.
Dim. 242 x 174 cm
SKU: 2310180530.
Category: Tapijt.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #726

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    “Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.

    ”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 190 x 240 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.

    Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.
    No longer available
    Dim. 184 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #570
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #670

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 79 x 238 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #296

    Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.

    Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.

    Une carpette persane en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 213 x 140 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #676
    Kashmir

    Een handgeknoopt Oosters karpet van zijde.

    Une carpette persane en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 185 x 123 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #516

    Een Indisch wollen karpet.

    Une carpette indienne en laine.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #396

    Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.

    Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 290 x 108 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #268

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 147 x 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 220 x 200 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.
    No longer available
    Dim. 310 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #750

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 201 x 131 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #746

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #680

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Une carpette oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #666

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 262 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis persan en laine noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 390 x 272 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #636

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 286 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #496

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.

    Un tapis Kilim en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 207 x 137 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #206
    Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie

    Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.

    ”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 215 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #526
    Tai Ping

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.

    Un tapis chinois en laine nouée main, décor de roses.
    No longer available
    Dim. 197 x 138 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #93

    Een paar zilveren blakers in barokke stijl. 830‰. Zweedse keuren, na 1912. 328,6 gram.

    Une paire de bougeoirs en argent, style Baroque. 830 ‰. Poinçons suédois. Après 1912. 328,6 gr.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #460

    Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.

    Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een taartschep van zilver met lemmet van verguld metaal en een lepeltje en vorkje van zilver. In originele doos.

    Une pelle à tarte en argent à lame en métal doré et une cuillère et une fourchette en argent. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Oliekruikje van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une petite cruche à huile en faïence chinoise. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H.12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #397

    Een lot metaal, bestaande uit twee ketels en een tinnen klepkan (beschadigd).

    Un lot de métal, comprenant deux chaudrons et une verseuse à couvercle (endommagée).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #740
    Fleischmann

    Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.

    Un kit de démarrage pour rails de type ‘Piccolo’. Complet et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #446

    Een paar vierkante bijzettafeltjes met licht gebogen pootjes.

    Une paire de petites tables carrées aux pieds légèrement courbés.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #130

    Een vier rijen parelarmband met 18 karaats wit en geel gouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en email.

    Un bracelet de perles à quatre rangées, fermoir en or blanc et jaune et serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,20 ct et email.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #537

    Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Encensoir en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #173
    E. Rousseau

    “Een man die zijn pijp aansteekt aan een lantaarn.” Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Homme allumant sa pipe auprès d’une lanterne”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #90
    Rinaldo Gavello

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen. Gesigneerd en in origineel lederen zakje.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. Signé et dans un petit sac en cuir d’origine.
    No longer available
    Dim. 17,53 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #469
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.

    ”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More