#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200 / 300
#67Lot zilver en verzilverd metaal, met o.m. een serveerbestek, sterlingzilver, keuren van Birmingham, theelepels, messenleggers, voorsnijbestek.
Lot d’argent et de métal argenté dont un couvert de service en argent sterling, poinçons de Birmingham, des cuillères à thé, des porte-couteaux et un couvert à viande.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#97Russische icoon met vier onderverdelingen met heiligen. XIXde eeuw. Slijtage aan de beschildering en lichte randschade.
Icône russe représentant des saints dans quatre cartouches. XIXe sièce. Usures au lettrage et légers dégâts au bord.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 300 / 500 -
#255“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
“Torse de femme”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#147Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#705Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.
#376Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
#193Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
#526“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#260SullyEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#5Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,21 gEstimate: € 100 / 150