#556Kerman Lavar
#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
#566Mori Bochara
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#546
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
#656Heriz
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
#536
#636Wiss
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
Un gobelin du XIXème siècle.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 250/350
#672Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#23
Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
#238
Un ensemble de toilette, une manucure et un ensemble d’écriture. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#571Hergé
#447
Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
#89F. De Smedt
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#309R. De Groote
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#318
#24
Une reproduction d’une ancienne lithographie représentant un trois-mâts.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 30/50 -
#632
Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#275
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur en jade et serti d’un brillant.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 150/200