Similar lots by type
-
#770Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200 / 220 -
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600 -
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#765Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50 / 80 -
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40 / 50 -
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#72Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Bett (?).
Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#220Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles de Tahiti grises de 9,90 mm.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#273Een messingen bureaustelletje, bestaande uit een vide-poche, een kandelaar, een intpot met glazen recipiënten en een vloeiblok. Tijdperk art nouveau.
Une garniture de bureau en laiton, comprenant un vide-poche, un candélabre, un encrier à récipients en verre et un buvard. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#360Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#725Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor en met bronzen monturen.
Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de paysages. Montures en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#526Speeltafeltje van mahoniehout met klapblad en centrale voet. Omstreeks 1880.
Une petite table de jeu en acajou à tablette rabattable et sur pied central. +- 1800.No longer availableDim. H.79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#409“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615“Wijze met staf en hond”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage avec crosse et chien”. Un netsuke en ivoire sculptée. porte une signature. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#54“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66YahyaliEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40 / 60

