#566SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#776Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#760Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#610HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#590Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#530Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#416Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#520Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#720Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
#550Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#730GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80
#599RyBack“Surrealistisch tafereel met danseres en kip.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Scène surréaliste, une danseuse et une poule”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#657Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
#334Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.
#12J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#499Charles Szymkowicz“Petit Monsieur.” Pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Petit Monsieur”. Dessin sur papier. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#663Paravent met 8 panelen, versierd met schilderingen op papier. Chinees werk.
#191“Gestileerde ruiter te paard”. Een bronzen groep.
#649Paar panelen van zijde met versiering van vogels. Slijtage.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (6 pièces entre janvier 1943 et décembre 1946). 12, 14 (numéro de la libération, numéro spécial Noël) 15, 16 (numéro spécial Noël, bons découpés) 17 (bons découpé) 19. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.No longer availableEstimate: € 200 / 240