#535
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#275
#125
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#822
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#415
Twee verschillende karpetten.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#395
#675
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80/100
#528Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Elle ronfle”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Elle ronfle”. Une statue en bronze patiné brun. Porte une signature.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240/360 -
#692Anita Van Damme
“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60/100 -
#635Pierre Aléchinsky
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat. Achteraan: “En Puisaye”, Verklaring van Imprimerie Dutrou, Paris.
”Composition”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche. Une explication de “l’Imprimerie Dutrou, Paris” se trouve au verso: “En Puisaye”.No longer availableDim. 34,5 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#757Val St. Lambert
#265Mir
Een Indisch wollen karpetje.
#28
Christus met doornenkroon. Gipsen beeld.
Christ et sa couronne d’épines. Une statue en plâtre.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#406
Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
Une petite table ovale en bois patiné rouge.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#821
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
#291Royal Dux
”Jeune homme sur cheval de trait”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 240/360 -
#561
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
#786
Een oude houten wieg.
Un berceau ancien en bois.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35/45