#481
Een kommetje van meerkleurig porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine multicolore à décor de personnages multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 120/150 -
#246
Een paar bloemenmanden op staanders van witgepatineerd smeedijzer.
#638
Een oude messingen obus met kop.
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#347
Een lot van zes oude Liebig Chromo-albums. Goed gevuld.
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#444Barbie
#642
Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#416
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#62Josée Melsen
“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30/35 -
#263
Een Russisch porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine russe. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60