Other lots in this auction
-
#534
Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.
Une paire de paysages méditerranéens, avec une aquarelle et un dessin à l'encre.No longer availableDim. 15 x 24 & 21 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#30
Een 18 K geelgouden ketting met bloemvormige hanger bezet met een parel.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de fleur serti d'une perle.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 280 / 350 -
#260
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Une alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#692Amedee Charpentier
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
“Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.No longer availableDim. 42,3 x 49,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#330
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis brut de +- 8 ct. et de quatre baguettes de diamants et de deux princesses d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#378Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige lijsten beschadigd.
Ensemble de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abimés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#253Janax - Epidiaskop, Liesegang
Een antieke metalen toverlantaarn. Met toebehoren.
Une lanterne magique en métal antique. Avec accessoires.No longer availableDim. 62 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#53Goebel, Germany
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#544
“Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Vue du Maroc. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Val Saint Lambert
Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273
Art deco klokje van aardewerk.
Horloge art déco en faïence.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 70