#375Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd.
Série de six linogravures diverses. Signées et datées.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
#337
Een klein kauwgomballenautomaatje van glas en metaal.
#609
Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.
#383
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#669
#51
Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#366Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
#3
#211
#304
Paar messingen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60 / 80