#276
Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#662
Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#200
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 1.19 ct.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#221
‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#172
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#243
Een bronzen tuinornament.
#622
Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#338
Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#446
Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
#235
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#518Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
#552
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.No longer availableDim. 32 x 65 cmEstimate: € 100 / 120