Similar lots by type
-
#694Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#689Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180 -
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre à douze lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 204 x 136 cmEstimate: € 100/120 -
#659Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 62 cmEstimate: € 60/100 -
#349
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 231 x 84 cmEstimate: € 60/100 -
#334
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 173 cmEstimate: € 50/80 -
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100/120 -
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 185 x 118 & 112 x 79 cmEstimate: € 30/60 -
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 126 cmEstimate: € 80/100 -
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 203 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#644Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#566Tabriz
Een Perzisch tapijt van wol met een motief van een gestileerde rozentuin. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300/500 -
#369
Een handgeknoopt Morikarpetje van wol en katoen. We voegen er een Chinees wollen tapijtje met een voorstelling van een paradijsvogel aan toe.
Petite carpette Mori en laine et coton. Nous ajoutons une carpette chinoise représentant un oiseau du paradis.No longer availableDim. 187 x 127 & 160 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 159 x 96 cmEstimate: € 30/40 -
#619Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 348 x 252 cmEstimate: € 200/300 -
#679Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#714Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100/120 -
#482
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 138 cmEstimate: € 100/120 -
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20/30 -
#654Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#66
Een gebeeldhouwde eikenhouten Lodewijk XV bijzettafel met gebogen poten. Mooi versierde gordel in reliëf. XIXde eeuw.
Table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV. Ceinture décorée en relief et pieds cabriolets. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#99Kamberov (?)
“Zicht op St. Petersburg. Olieverf op doek.
“Vue de Saint-Pétersbourg”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#518
Een opengewerkt Ethiopisch kruis van zilver met afbeeldingen van Bijbelse figuren. +/-254 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré décoré de personnages bibliques. +/- 254 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 180/250 -
#485
Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#368
Een gevarieerd lot bestaande uit een met de tang bewerkte glazen coupe, een boot in een fles, een porseleinen ei, een groepje dammers van porselein, een schemerlamp van koper en Japans porselein, een klokwerk van messing met een handbeschilderde houten wijzerplaat en een theedoosje met compartiment, ingelegd en met schildpadfineer (fineer zwaar beschadigd).
Lot varié comprenant une coupe en verre travaillé à la pince, un bateau dans une bouteille, un oeuf en porcelaine, une groupe en porcelaine représentant une partie de dames, une lampe en cuivre et porcelaine du Japon, un mouvement d’horloge en laiton au cadran en bois peint à la main et une boîte à thé incrusté et en placage d’écaille (placage très abîmée).No longer availableEstimate: € 60/100 -
#538
Een platte kom van Chinees porselein, versierd met een drakendecor. Onderaan gemerkt.
Bol aplati en porcelaine de Chine décoré d’un décor aux dragons. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#93
Sigarettenkistje van gefineerd en ingelegd hout. Met muziek: La canzione della grappa ( te herstellen), kleine letsels. Italiaans werk.
Boîte à cigarettes en bois de placage et incrusté. Avec musique: La canzione della grappa (à réparer), petits dégâs. Travail italien.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#220
Een 18 karaats roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,31 ct. Cartier stijl.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,31 ct. D’après un modèle de Cartier.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1400/1600 -
#327
“Cupido” & “Ruiter te paard”. Twee bronzen beelden, waarbij het eerste naar een werk van Aug. Moreau.
“Cupidon” et “Cavalier à cheval”. Deux bronzes dont un d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 36 & 23 cmEstimate: € 50/80 -
#67
Een langgerekt siervaasje met oren van Gouda-aardewerk, versierd met een meerkleurig bloemendecor. We voegen er een kandelaar, eveneens van Gouda, aan toe. Onderaan gemerkt.
Petit vase décoratif allongé à deux anses en faïence de Gouda, décoré de fleurs polychromes. Nous ajoutons un candélabre semblable. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30