#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#482
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#644Shiraz
#714Bidjar
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#679Gabbeh
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#566Tabriz
#349
#369
#659Tabriz
#654Gabbeh
#334
#694Koliai
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#689Hamadan
#619Bidjar
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#359
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 159 x 96 cmEstimate: € 30 / 40
#749
Een opgezette antilopenkop. We voegen er een groot dierenvel aan toe.
Tête d’antilope empaillée. Nous ajoutons une peau d’animal.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#755
#40
Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
#618
Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
#720H. Alken
“Essex to wit” en “Waré Horse - Dash these Hot Horses...”. Twee Londense ruitersprenten in de reeks “Hunting Recollections”. 1 zonder glas.
#546
Coiffeuse en bois de placage à tablette de marbre blanc. Trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 115 cmlEstimate: € 120 / 200 -
#570
Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug.
#699Radu Deca
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Dreef” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#562
#569
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt handtekening B***. Italiaanse school.
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature B***. Ecole italienne.No longer availableDim. 43 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#368
Een gevarieerd lot bestaande uit een met de tang bewerkte glazen coupe, een boot in een fles, een porseleinen ei, een groepje dammers van porselein, een schemerlamp van koper en Japans porselein, een klokwerk van messing met een handbeschilderde houten wijzerplaat en een theedoosje met compartiment, ingelegd en met schildpadfineer (fineer zwaar beschadigd).
Lot varié comprenant une coupe en verre travaillé à la pince, un bateau dans une bouteille, un oeuf en porcelaine, une groupe en porcelaine représentant une partie de dames, une lampe en cuivre et porcelaine du Japon, un mouvement d’horloge en laiton au cadran en bois peint à la main et une boîte à thé incrusté et en placage d’écaille (placage très abîmée).No longer availableEstimate: € 60 / 100