#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#339Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#694KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#662HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#644ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 138 cmEstimate: € 100 / 120
#368Een gevarieerd lot bestaande uit een met de tang bewerkte glazen coupe, een boot in een fles, een porseleinen ei, een groepje dammers van porselein, een schemerlamp van koper en Japans porselein, een klokwerk van messing met een handbeschilderde houten wijzerplaat en een theedoosje met compartiment, ingelegd en met schildpadfineer (fineer zwaar beschadigd).
Lot varié comprenant une coupe en verre travaillé à la pince, un bateau dans une bouteille, un oeuf en porcelaine, une groupe en porcelaine représentant une partie de dames, une lampe en cuivre et porcelaine du Japon, un mouvement d’horloge en laiton au cadran en bois peint à la main et une boîte à thé incrusté et en placage d’écaille (placage très abîmée).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#473Een brasero van rood koper met deksel, versierd met wapenschilden.
#760Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.
#798Een paar natuurstenen honden.
#211“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
#466Een secretaire met opzet met zes laden en een uitschuifbaar blad.
#672Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#108BronicroEen dame en een heer van verzilverd brons op wit metalen sokkel. Naar ontwerpen van A. Caudez. We voegen er een lamp met een jonge dame en met geslepen kristallen kap aan toe. Voetstuk gebroken.
Homme et femme en bronze argenté sur socle en métal blanc. D’après des dessins de A. Caudez. Nous ajoutons une lampe avec une jeune femme et un abat-jour en cristal taillé. Base cassée.No longer availableEstimate: € 120 / 160