Other lots by Heriz
-
#520Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 360 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200/300 -
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200/300 -
#316Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x177 cmEstimate: € 80/120 -
#296Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200
Similar lots by type
-
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 198 cmEstimate: € 100/120 -
#1105
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 128 x 80 cmEstimate: € 20/30 -
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 100/160 -
#380
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 188 x 118 cmEstimate: € 400/600 -
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100/160 -
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300/400 -
#470
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 154 x 115 cmEstimate: € 60/100 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120/200 -
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100/120 -
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400/600 -
#720Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120/200 -
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200/260 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
Petite carpette arabe en laine. Nouée main.No longer availableDim. 141 x 87 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#46Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een Keshan tapijt van wol en zijde.
Tapis Kashan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 300/400 -
#483
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#192Cyriel Poep
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver flamand”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#612
“Huisjes”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Oepts. 1965 of 1963.
”Petites maisons. “ Huile sur carton. Porte une signature: Oepts. 1965 ou 1963.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#763
Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#1007
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd 442/1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustrations par Alfred Ost, texte de L. Uten S.J., Musique Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, numéroté 442/1000. En bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#223
Schemerlamp gedragen door een vrouwenfiguur, genaamd Thaïs. Gesigneerd Puyt. Met glazen kap en gemonteerd op elektriciteit. H. 61,5 cm (zonder lampekap).
Lampadaire porté par une femme classique “Thaïs”. Signé Puyt. Abat-jour en verre. Monté à l’électricité. H. 61,5 cm (sans abat-jour).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#358
Zeven diverse miniatuurklokjes. Zwarte Woud en andere, van hout, koper, email enz. XIXde en XXste eeuw.
Sept petites pendules à suspendre dans le style Forêt Noir et autres. En bois, cuivre, émail etc. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#853
Een lot varia, bestaande uit een oude gietijzeren weegschaal met gewichten, een biscuit groepje, een oude sodafles, een koperen pannetje, 21 gietijzeren sierhekjes en twee kleine gietijzeren strijkijzertjes.
Un lot d’objets divers, dont une balance en fonte avec poids, un petit groupe en biscuit, un siphon ancien, 21 grilles décoratives et deux fers à repasser en fonte.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#225
Een paar 18 karaats gerhodineerde wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 13 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc rhodiné serties de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de grenats ayant un poids total de ± 13 ct.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 1900/2000 -
#30
Een halssnoer met verscheidene rijen koraal en versierd met olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Collier comprenant plusieurs rangés de corail et orné de petits éléphants en ivoire taillé.No longer availableEstimate: € 120/160