#265Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#448Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.No longer availableDim. 31 x 20 x 15cmEstimate: € 120 / 140 -
#270Een 18 karaats witgouden schakelketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
#367Goebel - M.I. Hümmel“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
#561Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
A pair of Chinese porcelain sang de boeuf vases.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#360Herodia Swiss MadeEen 18 karaats geelgouden dameshorloge. Gemerkt “Herodia ancre 17 Rubis”.
An 18 karat yellow gold ladies watch. Marked "Herodia ancre 17 Rubis".No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#282Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#593Val Saint LambertEen paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
A lot of 17 cut and colored crystal glasses, 4 different sizes.No longer availableEstimate: € 120 / 200