Similar lots by type
-
#600Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180/240 -
#785
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Une carpette orientale en laine faite main. Usures.No longer availableDim. 168 x 133 cmEstimate: € 30/40 -
#635Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180/240 -
#201
“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 1800/2200 -
#575
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200/300 -
#745
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#595Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200/300 -
#403
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.No longer availableDim. 124 x 70 & 116 x 77 cmEstimate: € 40/50 -
#810Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#781Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.No longer availableDim. 134 x 89 cmEstimate: € 60/80 -
#565Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 358 x 261 cmEstimate: € 200/240 -
#615Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 312 x 218 cmEstimate: € 180/240 -
#605
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80/100 -
#795
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 25/35 -
#845
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#783
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#415
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une petite carpette d’Orient en laine faite main.No longer availableDim. 182 x 101 cmEstimate: € 30/50 -
#585Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 398 x 297 cmEstimate: € 200/240 -
#755
Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
Une carpette antique en laine faite main.No longer availableDim. 205 x 117 cmEstimate: € 40/50 -
#775
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#369Goldscheider
“Windhond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Lévrier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#675
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. 44 & 42 cmEstimate: € 200/300 -
#762
Een miniatuur damesprofiel van gesculpteerd ivoor in kadertje.
Une miniature de profile de dame en ivoire sculptée encadrée.No longer availableDim. h: 6 cm (zonder kader)Estimate: € 40/60 -
#130
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en of broche bezet met een munt. Jozef II van Oostenrijk 1787.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif/broche sertie d’une pièce. Joseph II d’Autriche 1787.No longer availableDim. 16,72 g Ø 2,50 cmEstimate: € 400/500 -
#693
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#780
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#231
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#473
Een smal Afrikaans masker, bekleed met koper.
Un masque africain, revêtement en cuivre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#617
Een volledig vel van een gnoe.
Une peau de gnou.No longer availableDim. l: 240 cmEstimate: € 200/250 -
#99De Gendt
“Zicht op de Vlaaikensgang te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur le cVlaaikensgang à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 80/120 -
#61
Een vaasje van meerkleurig glas met een geëtst landschapsdecor. Naar Gallé.
Un petit vase en verre polychrome et décor de paysage gravé. D’après Gallé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#378
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.
Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50