#93Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal side plates, marked. -
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens. -
#209“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract boat". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#256Een notenhouten armstoel met naaldwerk bekleed, met decor van een hofdame.
A walnut armchair upholstered with needlework depicting a court lady. -
#375Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
A hand-knotted wool Bidjar carpet. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#166Colombo MobiliEen commodemet bijhorende spiegel in Regency stijl met een malachietdecor, gemerkt Colombo Mobili, in de stijl van Maison Jansen.
#519Paul Emile Lecomte“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate. -
#63Een lot van 15 tinnen borden, Les Potstainiers, waarvan 12 met de initialen R.R. gemerkt en 3 met A.P.H. 15 kg.
A silver and 14 kt yellow gold brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.