#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#662HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#339Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#694KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#644ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 185 x 118 & 112 x 79 cmEstimate: € 30 / 60
#39Ant. Morin (?)“De Molen van Steenvoorde”. Aquatint op geschept papier. Gesigneerd en genummerd 9/12 buiten de plaat.
“Le moulin de Steenvoorde”. Aquatinte sur papier fait à la main. Signée et numérotée 9/12 hors planche.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#650Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
#682Vleugels“De tien geboden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les dix commandements”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 110 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#223Hel. Verbist“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 94 x 71 cmEstimate: € 50 / 100 -
#585Een paar armstoelen van gesculpteerd mahoniehout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
#770Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#480Mr. Mkumba“Afrekening op de markt te Matola”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#604Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
“Corbeille et fourche à foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 40 / 60