#207Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#395Een mahoniehouten armstoel bekleed met gebloemd fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany armchair upholstered in floral velvet. Era Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#79Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.
A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 65 -
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160 -
#575Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.
A Louis XV style chest of drawers with three drawers and red marble top.No longer availableDim. 78 x 90 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#671LufftEen paar “Original-Bézard-Kompaß” van het merk “Lufft”, made in Germany. Betreffen een Modell UBK en Modell II, beide in originele doos en lederen pochette.
A pair of “Original-Bézard-Kompaß” from the brand “Lufft”, made in Germany. Concerns a Modell UBK and Modell II, both in original box and leather pouch.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60 / 80