#577lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.No longer availableDim. 21cm x Ø10cmEstimate: € 45 / 70 -
A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.No longer availableDim. h81 x l51 x b56cmEstimate: € 50 / 75 -
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#346Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#558Een kom van basaltware met typisch classicistisch decor.
A basaltware bowl with a typical classicist decor.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#541Een set van art deco zetels, een tweezit en een fauteuil. Tweezit recent herbekleed.
A set of art deco seats, a two-seater and an armchair. Two-seater recently reupholstered.No longer availableDim. 129 x 78 & 72 x 78 cmEstimate: € 150 / 250