#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#627DogonMasker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 40 x 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#227Hergé“De Blauwe Lotus”. Hard cover, zwarte titel, rode rug. Ed. Casterman 1951. Tweede druk, A51. Goede staat.
“The Blue Lotus”. Hard cover, black title, red spine. Ed. Casterman 1951. Second Edition, A51. Good state.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#278Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 50 / 60 -
#16Een armstoel van notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met grijsgroen fluweel.
A Louis XV style walnut armchair. Lined with grey-green velvet.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#231Een gesculpteerde messing putti/cherubijn kandelaar, gedetailleerd met Steenbokken, bloemmotieven, handvaten en strikken.
#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.
A two-piece library cabinet made of mahogany. At the bottom two panel doors, at the top two glazed doors and grooved styles. English work, late XIXth century.No longer availableDim. 235 x 142 x 49 cmEstimate: € 200 / 300