Other lots in this auction
-
#86Een ronde ontbijttafel met gebeeldhouwde centrale poot. Engeland, Victoriaans. We voegen er vier stoelen in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
A round breakfast table with a sculpted central leg. England, Victorian. We add four Louis XVI style chairs.No longer availableDim. Tafel - Ø: 92 cm; H: 75 cmStoel - H: 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.
An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.No longer availableDim. 74 x 61cmEstimate: € 175 / 225 -
#45Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.
A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#387Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#101Waaier in vergulde presentatielijst. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Fan in presentation frame. XIXth century. Signed.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 250 / 350 -
#289Period: Mortsel 1924 - 2006Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.
Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.No longer availableDim. 30cm x 19cmEstimate: € 50 / 80 -
#19Frans Van Immerseel“Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.
“Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.No longer availableDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 80 / 100 -
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#438Een lot blauw cloisonné bestaande uit twee vazen als lamp gemonteerd en een dekseldoos te gebruiken als twee schalen. Gedecoreerd met paradijsvogels.
Lot of blue cloisonné consisting of two vases mounted as a lamp and a lidded box that can be used as two bowls. Decorated with birds of paradise.No longer availableDim. h 28 cm & Ø 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#312Een houten backgammon speelkist met vilten bekleding binnenin. Aanwezig twee lederen dobbelpotjes, 5 dobbelstenen en 2x 15 “Checkers”.
A wooden backgammon game box with felt lining inside. Present two leather dice pots, 5 dice and 2x 15 "Checkers".No longer availableDim. 38 x 46cmEstimate: € 75 / 150 -
#618Paul Sersté“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 60 / 100 -
#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.No longer availableDim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80 / 100

