#53Een doopkleedje bezet met panden kloskant.
A christening dress set with panels of bobbin lace.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 50 / 100 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.36 ct and a pearl.No longer availableDim. 6,50 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#689Een partij schalen, dekselschalen en een sauskom van verzilverd metaal, met een parelfries op de rand.
A batch of dishes, covered dishes and a sauce boat of silver-plated metal, with a pearl frieze on the edge.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
#449“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#592Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#144Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeezicht met golfbreker.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel in het midden.
“Sea view with breakwater.” Oil on canvas. Signed. Injury in the middle.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#62G. Verhoeven“Jagers in het bos.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#566AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 234 x 121 cmEstimate: € 75 / 100 -
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
A pair of Chinese, Wen Chang pagoda tower, soapstone incense burners.No longer availableDim. 43 x 13,5cmEstimate: € 50 / 100