#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#285Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#177Henri Désiré GauquiéPeriod: 1858-1927“Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.
“Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 650 / 750 -
#286Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
A pair of mahogany bedside tables with marble tops. Each with a drawer and a door and with bronze fittings. early XXth century.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
#319“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
A lot consisting of a marked purple coupe and a signed colourless vase, a mauve soliflor vase and vase with red in the mass.No longer availableDim. H: 13-20 cmEstimate: € 50 / 60