#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.92 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#332Jan Van Boom“Stilleven met fruitschaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit bowl". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
Painting oil on canvas, heather view, signed Pantazis.No longer availableDim. 17cm x 27cmEstimate: € 80 / 120