#225LorenzoEen pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.
#442Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#22Joz De Swerts“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26,5 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#285Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#352lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
A mahogany psyche mirror with a blackened base. Era Victoria.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80 / 120