Similar lots by type
-
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30 / 50 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.No longer availableDim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 400 x 203 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125Estimate: € 25 / 35 -
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100 / 150 -
#696Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.No longer availableDim. 135 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 198 x 113 & 168 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60 / 100 -
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#528
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60 / 80 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300 -
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#606
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180 / 240 -
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 308 x 192 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#241
Een verzilverd metalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130 / 150 -
#188
Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.
Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#429Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. 70 x 116 cmEstimate: € 240 / 260 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#29Frans Van Immerseel
Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#344
Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.
Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#377Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Zes diverse linosnedes. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Six linogravures diverses. Signées, numérotées et datées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#482
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#602André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629
Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80