Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

Un tapis de prière en soie noué à la main.
Dim. 84 x 64 cm
SKU: 2405220386.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #586
    Naïn

    Een handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.

    Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 270 x 167 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 183 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #596

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    Une robe en soie. décoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 222 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #376

    Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.

    Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #576

    Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.

    Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 240 x 118 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #636

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 235 x 135 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.

    Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.
    No longer available
    Dim. 253 x 79 & 178 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366

    Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 158 x 88 & 137 x 102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.

    Un tapis de laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 218 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #486
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.

    Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.
    No longer available
    Dim. 212 x 146 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.

    Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 164 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 545 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #626
    Saga de Serge Lesage

    Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.

    Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.

    Un tapis de laine de soie persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 228 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #676

    Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.

    Lot de quatre tapis en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 445 x 302 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 438 x 344 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #655

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.

    Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 198 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #476

    Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Tapis persan finement noué en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 228 x 154 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #501

    Een dekselschaal van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknop en voetstuk van verguld brons met onderaan een driepoot versierd met saterkoppen en guirlandes.

    Bol à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretel et base du couvercle en bronze doré à fond tripode orné de têtes de satyres et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.

    Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.
    No longer available
    Dim. 132 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #301
    Val Saint-Lambert

    Twee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.

    Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H: 6-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297

    Een paar geslepen kristallen drageoirs.

    Paire de dragoirs en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #420

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met robijn, saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de rubis, de saphirs et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #134
    Ton Nederhoff
    Period: °1947

    “Eenden in het riet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Canards dans les roseaux ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #378
    Goebel, Germany

    “Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.

    « Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.
    No longer available
    Dim. H: 12cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #329

    Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.

    Une paire de chenets en laiton de style rococo.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #480

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 5,23 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #512
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.

    "Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #594
    Henri Victor Wolvens
    Period: Brussel 1896 - Brugge 1977

    “Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    "Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 cm x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #77
    Val Saint-Lambert

    Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More