Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

Un tapis de prière en soie noué à la main.
Dim. 84 x 64 cm
SKU: 2405220386.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #486
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.

    Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.
    No longer available
    Dim. 212 x 146 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.

    Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.
    No longer available
    Dim. 253 x 79 & 178 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586
    Naïn

    Een handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.

    Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 270 x 167 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 445 x 302 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #506
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 545 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #376

    Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.

    Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 438 x 344 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #576

    Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.

    Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 240 x 118 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 222 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #670

    Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.

    Un tapis de laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 218 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #476

    Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Tapis persan finement noué en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 228 x 154 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.

    Un tapis de laine de soie persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 228 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #566

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.

    Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 198 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #636

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 235 x 135 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #676

    Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.

    Lot de quatre tapis en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #366

    Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 158 x 88 & 137 x 102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #626
    Saga de Serge Lesage

    Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.

    Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #596

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    Une robe en soie. décoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 183 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.

    Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 164 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #408

    Een vaas van paars en wit Italiaans glas.

    Un vase en verre italien violet et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.

    Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584

    “Abstract met cirkels.” Aquarel op papier. Draagt monogram.

    "Abstrait avec des cercles." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 32 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #23
    Capodimonte

    “Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Jeune femme à l'amour". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #385

    Drie vintage bijzettafeltjes in oplopende groottes met geglazuurde tegeltjes. Eén tegeltje manco. Jaren ‘60.

    Trois tables d'appoint vintage de tailles croissantes avec carreaux émaillés. Une tuile manquante. années 60.
    No longer available
    Dim. H: 40-48cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #683
    Maria Innocentia Hummel

    Een set van vier placemats met foto’s van beeldjes. 1986.

    Un ensemble de quatre napperons avec des images de figurines. 1986.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #60

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de saphir et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,12 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #500

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 3,36 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #480

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 5,23 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #554
    Maria Innocentia Hummel

    “To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.

    "Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H.23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met brede voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase à large base en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #328

    Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.

    Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More