Similar lots by type
-
#301Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.
A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#517Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles. -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#181Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden.S72A
A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A. -
#504Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.
A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt. -
#491Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
#585Een handgeknoopte Bochara loper.
A hand-knotted Bukhara runner. -
#467Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#531Royal Albert Bone ChinaEen porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.
A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish. -
#487AngelpoiseEen vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.
A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired. -
#498Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.
A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux. -
#483Limoges LafargeEen 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage. -
#468Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-made oriental carpet. -
#223Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.
A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp. -
#511Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.
A carved wooden statue of an Indonesian lady. -
#484Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.
A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points. -
#493Een messingen luchter met kristallen pendeloques.
A brass chandelier with crystal pendeloques. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked. -
#451Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#469Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.
An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
Other lots in this auction
-
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,72 ct. en een centrale robijn van +- 3 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.72 ct. and a central ruby of approximately 3 ct. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'. -
#379Leo FranssenPeriod: 1905 - 1990“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.
"Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen. -
#573Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.
An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket. -
#565Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.
A hand-knotted carpet, made in Iran. -
#258CanonEen analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.
An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included. -
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#570Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet. -
#208Een geelkoperen scheepsbarometer met wandbevestiging, Gemerkt jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.
A copper ship's barometer with wall mounting, jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.

