Similar lots by type
-
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60/80 -
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine.No longer availableDim. 315 x 125cmEstimate: € 100/120 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80/100 -
#695
Een Indisch wollen karpetje.
Une carpette d’Inde en laine.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
Un tapis de Perse antique en laine nouée à la main.No longer availableDim. 290 x 185 cmEstimate: € 25/35 -
#555
Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 261 cmEstimate: € 120/200 -
#415
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
Un tapis Perse en laine noué à la main avec un décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 350 X 253 cmEstimate: € 200/300 -
#675
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80/100 -
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
Deux carpettes miniatures, dont une en laine et une en soie.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux carpettes différentes en laine noué à la main.No longer availableDim. 143 x 78 & 173 x 116 cmEstimate: € 3à/40 -
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
Un tapis de Perse en laine avec un médaillon central et animaux.No longer availableDim. 320 x 225 cmEstimate: € 200/300 -
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30/60 -
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#535
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 155 cmEstimate: € 50/80 -
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200/240 -
#125
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 402 x 305 cmEstimate: € 300/400 -
#275
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 216 x 166 cmEstimate: € 60/100 -
#822
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
Quelques carpettes en laine nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 192 x 125 & 240 x 130 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#392
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50/80 -
#286
Een sobere eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade.
Un buffet sobre en chêne à deux portes panneau et un tiroir.No longer availableDim. 120 x 130 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#303
Een Friese staartklok in notenhouten kast. Recente makelij.
Une pendule murale frisonne de type “staartklok” en noyer. Exemplaire récent.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#414Jan Toorop
“Mijnwerker”. Litho gesigneerd in de plaat.
”Mineur”. Une lithographie, signée dans la planche.No longer availableDim. 63 x 68 cmEstimate: € 40/50 -
#396
Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.
Une série de quatre fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#479
“Vlaams landschap”. Aquarel op papier. Draagt een monogram: Buyse.
”Paysage Flamand”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme: Buyse.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#221
Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en cinq pièces en fer forgé blanc, comprenant une table à abattant et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#464
“Gizeh”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Laurent.
”Gizeh”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Laurent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#407
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een luciferhouder, een suikerpot, een asbak, een doosje in de vorm van een ei en zes verschillende beeldjes. Diverse herkomsten, waaronder Wenen, Limoges en Parijs.
Un lot d’objets en porcelaine et faïence, comprenant un porte-allumettes, un sucrier, un cendrier, une boîte ovoïde et six petites statues différentes. Provenances différentes, dont Vienne, Limoges, Paris.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#697
Een lot van vier bronzen paarden van verschillende groottes.
Un lot de quatre statues en bronze de tailles différentes représentant des chevaux.No longer availableDim. h: 14 - 40 cmEstimate: € 80/120 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180 -
#672
Een grote verstelbare schildersezel.
Un grand chevalet ajustable.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 240/360