Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.

Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.

Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 211 x 59 cm
SKU: 3005170426.
Category: Tapijt.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #426
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #736

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #436
    Mori

    Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.

    Un couloir en laine. Fait main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #716
    Meshkin

    Perzische wollen loper. Handgeknoopt.

    Un couloir persan en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 347 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Une carpette en soie et laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 188 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt

    Un tapis d’Orient en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 101 x 166 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #746

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 160 x 108 & 86 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #756

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 187 x 100 & 180 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #706
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 344 x 255 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een klein karpetje van zijde.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 88 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 302 x 165 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #466

    Een klein zijden karpetje.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 84 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #316
    Sarouck

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 367 x 271 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #496
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #526

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 266 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #726
    Karachi Jaidar

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 92 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 291 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes, waaronder een Mori Bochara.

    Un lot de trois carpettes d’Orient nouées main dont un Mori Bochara.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 & 125 x 70 & 120 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #500

    Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.

    Paire de lions de pho en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #678
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal, deels groen gekleurd. Kleine schilfer aan de basis.

    Un vase en cristal taillé incolore et une partie en vert. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #599

    Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #301

    Een gietijzeren wandfonteintje, versierd met een Bacchushoofd.

    Une fontaine murale en fonte, tête de Bacchus en décoration.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van een jongen in de bekken van twee krokodillen.

    Une défense en ivoire sculptée représentant un garçon aux abois de deux crocodiles.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #457

    Een lot van zes stukken koraal.

    Un lot de six pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #417

    Drie brillendozen van schildpad en zilver. Begin XXe eeuw.

    Trois étuis à lunettes en écaille et argent. Début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #603

    Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.

    Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.
    No longer available
    Dim. 28 x 14 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #523

    Paar cloisonné vaasjes met houten sokkels.

    Deux vases cloisonnés sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Kruik van blauw en grijs steengoed. Keulen.

    Cruche en grès gris et bleu. Cologne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #91

    Een zilveren kandelaartje. Keuren van Birmingham. Jaarletter Y voor 1923. Makersmerk moeilijk leesbaar.

    Un petit chandelier en argent. Poinçon Birmingham. Y pour 1923. Marque difficile à déchiffrer.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #11

    Een inktpot van meerkleurig aardewerk, versierd met twee barokke dolfijnen en een schelp. Eén recipiënt vervangen en één dekseltje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Frans.

    Un encrier en faïence de style baroque et décoré de dauphins et d’une coquille. Un récipient a été remplacé et un couvercle a été restauré. Marque à la base. Probablement français.
    No longer available
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More