#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#466Een klein zijden karpetje.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#486Een klein karpetje van zijde.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#31Een serie van zes geslepen kristallen glazen met verschillende kleuren.
#299Hubert De Vries“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een boekje met werken van de kunstenaar aan toe.
“Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons un livre sur les oeuvres de l’artiste.No longer availableDim. 39 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#766Design tafeltje chroom.
Une petite table en verre et chrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#104Petrus Leopold PiparPeriod: 1924 - 2006“De Aardappelboer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le marchand de pommes de terre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 74 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#752Een smeedijzeren kinderfiets naar de XIXde eeuw. Met staander.
Un vélo pour enfant en fer forgé, XIXième siècle. Avec support.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#327Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een olie- en azijnstelletje, een pique-fleurs, twaalf messenleggers, twee vaasjes, een zoutvaatje, een uiltje en een eekhoorn.
Un lot d’objets en cristal comprenant un pique-fleurs, huilier et vinaigrier, douze porte-couteaux, deux vases, une salière, un petit hibou et un écureuil.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#709Een karaf van geslepen kleurloos kristal.
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#627Een kapiteelvormige doopvont. Libanon, XIIe eeuw.
#515Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150 / 200 -
#444Shibata Zeshin ?Period: 1807 - 1891Een oude Surimono. Met stempel.
#475Royal Dux“Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 100