#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50 / 60
#182J. Hartung (Pseudoniem Carl Reichert)“Twee puppies”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Deux chiots”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#3Royal ViennaMeisje met kruik bij een boom. Een kleine sierjardinière van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”Jeune fille avec une cruche auprès d’un arbre”. Une petite jardinière de décoration en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#124Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 220 -
#286ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
#372Een taartschep van zilver, Franse keuren voor 950 ‰ op het handvat, schep van verzilverd metaal. Makersmerk G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Evenals een suikertang van verzilverd metaal met makersmerk D.L.(?).
Une pelle à tarte en argent, poinçons françaises pour 950 ‰ sur le manche, la pelle est en métal argenté. Orfèvre G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Ainsi qu’une pince à sucre en métal argenté, orfèvrerie D.L.(?).draNo longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#285Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale smaragd van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 500 / 600