Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

Un kilim oriental en laine noué à la main.
Dim. 347 x 251 cm
SKU: 2610210566.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #566
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #676
    Hosinabadh

    Een handgeknoopt Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 275 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 125
    Estimate: € 25 / 35
  • #541

    Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.

    Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #548

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 198 x 113 & 168 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.

    Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 359 x 251 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #538

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 400 x 203 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 308 x 192 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #563

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533
    Kashmir

    Een handgeknoopt kleedje van zijde.

    Une robe en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #568

    Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.

    Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 180 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #558

    Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.

    Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.
    No longer available
    Dim. 167 x 98 & 177 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616

    Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.

    Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.
    No longer available
    Dim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506
    Indo-Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 256 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #696
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #636

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 98 & 70 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 245 x 340 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #486
    Kayseri

    Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.

    Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.
    No longer available
    Dim. 173 x 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 257 x 128 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #626

    Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.

    Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.
    No longer available
    Dim. 147 x 87 & 140 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 143 x 100 & 151 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #618

    Lot boeken. “Pantheon der Winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur”. 13 stuks Ed. Heideland e.a. omstr. 1960. Gisela Stappenbeck. “Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989”. Ed. Dom 2008. En vele andere in diverse talen.

    Lot de livres. Panthéon des lauréats du prix Nobel de littérature. 13 pièces Ed. Heideland ea circa 1960. Gisela Stappenbeck. Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989. Ed. Dom 2008. Et bien d'autres en plusieurs langues.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #422
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.

    La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Perton

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.

    Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 24 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #399
    Fred Bervoets

    Een processie. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 186/195 buiten de plaat. Op Steinbach.

    Une procession. Lithographie. Signée, datée 1990 et numérotée 186/195 hors planche. Sur Steinbach.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475
    Goebel, Germany

    “Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.

    Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #680
    Goebel, Germany

    “Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.

    Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.

    Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #303

    Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 25 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Victoria Naï(?)

    “Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.

    Portrait de la chanteuse d’ABBA, Agnetha. Pastel sur papier. Signé et daté Paris '77.
    No longer available
    Dim. 50 x 32 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #598

    Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor onder ijzerrood ‘Amsterdams bont’ bloemendecor. Tijdperk Qianlong.

    Une assiette en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc sous rouge de fer 'fourrure d'Amsterdam' décor floral. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622
    Van Maldeghem

    “Romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique”. Huile sur panneau. Signée en bas à droite. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More