Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Couloir d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 420 x 86 cm
SKU: 2510160086.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #86
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #624

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.

    Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 282 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #56

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #306

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 & 187 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #46
    Mori

    Een handgeknoopt wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 187 x 136 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #325

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #166
    Naïn

    Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #146
    Yomoud

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 330 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #266

    Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir Bochara en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 424 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #755

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #356
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #300

    Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.

    Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #316
    Tabriz

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. 307 x 201 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #656
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #340
    Indo-Hamadan

    Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #336

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 143 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #206

    Een groot Chinees wollen tapijt.

    Très grand tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 549 x 366 cm
    Estimate: € 200a / 400
  • #786

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 168 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #366

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 143 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #622
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #376

    Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #226

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 557 x 356 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #201

    Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.

    Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #32

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #664

    Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.

    Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #222

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole belge du XIXe siècle. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #514
    Hans De Booij
    Period: °1958

    “Rode vissen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Poissons rouges”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271

    Een allegorische voorstelling van goud- en bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.

    Représentation allégorique en bronze à patine brun et or sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #671

    Een schaaltje van meerkleurig Japans porselein met schepen in het decor. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine polychrome du Japon décoré de bateaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5
    Estimate: € 50 / 60
  • #541

    Een cachepot van Imariporselein in messingen montuur.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari. Monture en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #382

    Een karaf en zes glazen van Boheems glas, versierd met een handgeschilderd decor van personages. (1letsel).

    Carafe et six verres en verre de Bohème décorés de personnages peints à la main. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).

    Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #293

    Een mondgeblazen handgeschilderde karaf met bloemen. Circa 1930.

    Carafe en verre soufflé décorée de fleurs peintes à la main. Vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #345

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIV recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More