#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#656Hassinabad
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#340Indo-Hamadan
Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#300
#716
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
#755
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#336
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Een groot Chinees wollen tapijt.
#325
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#166Naïn
#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#316Tabriz
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.No longer availableDim. 307 x 201 cmEstimate: € 300/500
#338Limoges
Terrine et sousplat et une chocolatière assortie en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#647
Een schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van landschappen en personages. Onderaan gemerkt. Naar het Chine de commande.
Petit bol en porcelaine de Chine polychrome à décor de paysages et de personnages. Marque sous la base. D’après les Chines de Commande.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 160/180 -
#168
Een siervaas van meerkleurig porselein met een decor van Romeinse figuren op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine polychrome à décor de personnages classiques sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#507
“Masaï”. Een groep van plaaster en kunststof. Afrikaans werk.
#102Gaby De PauwPeriod: 1924-2000
“Mediterraan kustzicht’. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#93
#267
Een zilveren aspergeschep in etui. Handvat met Franse keur, 2de gehalte..
Pelle à asperges en argent dans son étui. Manche au poinçon français, 2ième titre.No longer availableDim. 201,59 gEstimate: € 40/50 -
#617
#377
Twee bronzen appliques.
Deux appliques en bronze.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#586
#42
“Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 40/60