Similar lots by type
-
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60/80 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200/220 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#800
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40/50 -
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50/80 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30/50 -
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30/60 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#765
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200/240 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600 -
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40/60 -
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#235
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1700/1900 -
#96Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80/120 -
#180
Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#796
Een paar ovale sokkels van tropisch hout met marmeren blad.
Une paire de socles en bois exotique de forme ovale et tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#501Swarovski
“Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/160 -
#217
een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.No longer availableDim. l: 55 cm b: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Snuffbottle van hoorn en ivoor. Versierd met een waterlandschap en met Lao Tse in een tuin. China, omstreeks 1900.
Flacon en corne et ivoire. Décoration de paysage fluvial et Lao Tse dans un jardin.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 80/120 -
#322René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#71
Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#366
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420/500 -
#215
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300/400