Other lots in this auction
-
#343Bergen
Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#472
“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#778
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#578
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#299Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
“Paarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/99 buiten de plaat.
”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.No longer availableDim. 75 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#741
“Meisje met manden”. Een beeld van meerkleurig porselein. Een kleine beschadiging.
”Jeune fille et paniers”. Une statue en porcelaine polychrome. Un petit dégât.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#27
Een serie van twaalf schotels van verzilverd messing. Allen in stofhoezen. Italië.
Une série de douze plats en laiton argenté. Tous dans des sacs anti-poussières. Italie.No longer availableDim. ø: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#308
Een lot van diverse bronzen, koperen en zamakken beeldjes.
Un lot de divers statues en bronze, cuivre et régule.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#280Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#560
Drie art deco groepen van aardewerk, bestaande uit een geit, een ree en een gems.
Trois groupes art déco en faïence: une chèvre, une biche et un chamois.No longer availableDim. h: 25 - 36 cmEstimate: € 60 / 80