Other lots in this auction
-
#197“Personages op een slee, getrokken door drie paarden.”. Een bronzen groep. Russisch werk.
”Personnages sur un traîneau tiré par trois chevaux”. Un groupe en bronze. Travail russe.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#374Félicien Rops“La Médecine”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat en draagt een monogram in rood potlood.
”La Médecine”. Une lithographie. Porte un monogramme en crayon rouge dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Jaky Lefrançois“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#343BergenEen lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#680Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595“Windhond”. Een art deco groep van aardewerk.
“Lévrier”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#433Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een zittende tempelleeuw en een Boeddha met blauw glazuur, een celadonvaasje, een vaasje me wilgendecor en een vaasje met blauw-wit drakendecor.
Un lot d’objets en porcelaine de Chine, comprenant un lion de temple assis, un Bouddha glaçure bleue, un vase en porcelaine Céladon, un vase avec un décor de saouls et un vase avec un décor bleu et blanc de dragons.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,86 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,86 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#201J. Moigniez“Fazanten.” Brons met marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Faisants”. Une statue en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 800 / 850 -
#296Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60

