#514“Maaslandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Willaert.
”Paysage fluvial, la Meuse”. Huile sur carton. Porte la signature: Willaert.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149F. Joacim“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
#366Een kleine tafel van blank eikenhout met gedraaide poten.
#622Slabbinck“Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Figures masquées”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457Royal Crown DerbyEen groot en twee kleine borden van porselein, versierd met een verguld decor van vogels.
#667Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
#59“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#411Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.No longer availableDim. H.10,5 cmEstimate: € 10 / 15