Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Un couloir Oriental en laine noué main.
Dim. 385 x 71 cm
SKU: 2310180760.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #760
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #776

    Een lot van vijf metalen constateurs voor de duivensport, waarvan drie van Le Castel/La Lédoise en twee van BTR.

    Lot de cinq constateurs en métal pour la course aux pigeon dont trois Le Castel/La Lédoise et deux BTR.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #110

    Een paar wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #470

    Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.

    Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #406

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594

    “Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Balwé.

    ”Vase et roses”. Huile sur toile. Porte la signature: Balwé.
    No longer available
    Dim. 53 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #528

    Afrikaans ritueel slagwapen.

    Hache rituelle africaine.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #41

    Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #391

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.

    Une carpette persane en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 213 x 140 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #707

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #461

    Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.

    Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More