#74Edouard De Block“Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
”Canal à Zélande”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 40 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#528Afrikaans ritueel slagwapen.
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#129Jacobs“Wasvrouw in de Vlaaikensgang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Laveuse de linge, Vlaaikensgang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
#262“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 1230 / 200 -
#640Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
#31Lot postzegels, los en in albums.
#84Een oude Engelse eigendomsakte of ‘indenture’ op perkament. Opgesteld op 8 september 1771. Mooi ingelijst achter glas.
Un ancien acte de propriété anglais sur parchemin. Daté du 8 septembre 1771. Joli encadrement sous verre.No longer availableDim. 62 x 74 cmEstimate: € 50 / 60 -
#691Een schenkkan van Luiks glas omstreeks 1910.
#159J. Ramos“Schepen in de haven”. Olieverf op doek.
”Bateaux au port”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500 / 800