Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Un couloir Oriental en laine noué main.
Dim. 385 x 71 cm
SKU: 2310180760.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #760
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #514

    “Maaslandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Willaert.

    ”Paysage fluvial, la Meuse”. Huile sur carton. Porte la signature: Willaert.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #149
    F. Joacim

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 80 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #23

    Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.

    Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #366

    Een kleine tafel van blank eikenhout met gedraaide poten.

    Une petite table en bois naturel et au pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 105 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #622
    Slabbinck

    “Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Figures masquées”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 62 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #310

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #457
    Royal Crown Derby

    Een groot en twee kleine borden van porselein, versierd met een verguld decor van vogels.

    Une grande et deux petites assiettes en porcelaine, décoration doré d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #409

    Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.

    Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #667

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.

    Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.
    No longer available
    Dim. H.10,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More