#453Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#76Olyslager, AntwerpenEen oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
#253Kandelaartje met cloisonné. Russisch werk.
#508Drie stuks Afrikaans ivoor.
#261Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.
#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
#1Twee fazanten van verzilverd metaal.
#498Een klein flesvaasje met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt. In kader achter glas.
Un petit vase-bouteille à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque sous la base. Encadré et sou verre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
#482Victor Van BerckelaerPeriod: 1913 - 1975“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#472“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60