Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

Un couloir Oriental en laine noué main.
Dim. 385 x 71 cm
SKU: 2310180760.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #760
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #568

    Een bronzen wierookbrander op drie pootjes. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir en bronze sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #567

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Guan Yin et lotus”. Une statue en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #47

    Een lot kristal, bestaande uit een geribde rode vaas van Val St. Lambert en twee grote en drie kleine gekleurde en geslepen glazen op voet.

    Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #564

    “Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Kleine herstellingen.

    ”Femme dans un intérieur”. Huile sur toile. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 68 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #791
    Val St. Lambert

    Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362

    Een lot van zeven oude metalen chocoladevormen.

    Un lot de sept moules à chocolat en métal anciens.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #771

    Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.

    Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #462
    Corneille

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée, datée ‘59 et numérotée 30/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #492
    J. Steerlinck

    Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.

    Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.

    Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #653

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More