#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
#546
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
#556Kerman Lavar
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
#536
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#696
#656Heriz
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
#636Wiss
#566Mori Bochara
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 150 x 94 cmEstimate: € 40/60
#627
Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.
#814
Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
#450L. D’Aoust
Een kinderkopje van gips. Gesigneerd.
#395
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#783
Een art deco lampje van smeedijzer met een bolle glazen lampenkap.
#700
Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#283
Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70/90 -
#378Val St. Lambert
Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
#432
#199
Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/200 -
#229Frans Gybels
“Antwerps Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur anversois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 90 cmEstimate: € 180/260 -
#201
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Un accordéon Accordiola Swingmaster et Cassotto. Avec coffre d’origine.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 1500/2500