Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

Un couloir d’Orient en laine nouée main.
Dim. 305 x 125 cm
SKU: 2210190476.
Category: Tapijt.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #446

    Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.

    Une carpette afghane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #746

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 442 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #146

    Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.

    Coffre en chêne à couvercle galbé.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een in smaragd geslepen natuurlijke geel bruine diamant in gesloten AIG certificaat van 0,99 ct. SI1.

    Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.
    No longer available
    Estimate: € 900 / 1000
  • #768

    Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.

    Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #684

    Drie notenhouten stoelen en een armstoel, bekleed met zwart gecapitonneerd leder.

    Trois chaises en noyer et un fauteuil recouverts de cuir noir capitonné.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #323
    Richard

    Een kartelklok van gelakt hout, versierd met verguld decor van rozen. In de stijl van de Neuchateloises.

    Cartel en bois laqué, décoration dorée de roses. Dans le style des Neuchateloises.
    No longer available
    Dim. 45 + 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #63

    Een verzilverd kruisbeeld onder glazen stolp.

    Un crucifix argenté sous cloche.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #147

    Een sterling zilveren peper en zoutvat. Gemerkt.

    Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.
    No longer available
    Dim. 116,10 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #796
    Kebe, Danmark

    Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.

    Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.
    No longer available
    Dim. 77 x 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #743

    Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.

    Tête-à-tête sur présentoir en porcelaine à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    Een opengewerkte verguld porseleinen coupe, een meerkleurige inktpot in Lodewijk XV-stijl en een aardewerken schaal.

    Une coupe en porcelaine ajourée dorée, un encrier polychrome style Louis XV et un plat en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’

    Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.
    No longer available
    Dim. ± 23 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More