#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#666
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#726
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#686
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#616Here
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#566Mori
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120 / 200
#80Delvaux, Bruxelles
Een lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine et dans sa gaine de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#527
Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#87
#186
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#430
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#408
Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.
#651
Coupe décorative sur colonne en albâtre sculpté décorée de cygnes et de vignes.No longer availableDim. h: 101 + 44 cmEstimate: € 300 / 500 -
#140
#82Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#401Murano
Twee beeldjes van gekleurd glas met voorstelling van zwanen.
#596
Tapis persan en laine aux motifs de fleurs et au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 410 x 295 cmEstimate: € 200 / 300