#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80 / 100
#787Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.
#123Beeldje van een jonge jager met een haas van brons. Onleesbaar gesigneerd.
#206Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#297AlpacaEen bestek voor 12 personen van verzilverd metaal met Lodewijk XV motief. Enkele kleine vorkjes en lepeltjes ontbreken. We voegen er 12 vorkjes en 6 mokkalepeltjes van verguld metaal aan toe, evenals drie verzilverde messen en twee dito vorken met een afwijkend motief. In ménagère.
#296Een klein eikenhouten ladenkastje met vier laden.
#775Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#591Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#292Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Stilleven met haring en theepot”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux harengs et théière”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120 / 200