#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120 / 200
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500 / 600 -
#197Barok houten beeld van een Kerkvoogd. Polychromie deels verdwenen, schade van oude houtworm. Linkerhand ontbreekt, evenals vingers aan de rechterhand. Mogelijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture baroque en bois représentant un fonctionnaire ecclésiastique. La polychromie partiellement disparue, dégâts ancien de vers de bois. La main gauche manque, ainsi que les doigts de la main droite. Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#259Een paar gepolychromeerde porseleinen beeldjes van een man en een vrouw. Weelderig gekleurd. Schade aan één voet.
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
#313Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
#609Atwater KentEen oude radio, model E, in houten meubel. Omstreeks 1928.
#757Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
#667Een opgezette vos. Oor beschadigd.
#78Russische icoon met centraal de Verrijzenis, omringd door een Moeder Gods van Kazan, het Doopsel van Christus, het Hoofd van Johannes de Doper, de Martelares Paraskeva, het Doodsbed van Maria en de H. Nicolaas. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw. Barsten in de verflagen.
Icône russe avec la Résurrection dans le centre, entourée de la Mère de Dieu de Kazan, le baptême du Christ, la Tête de St-Jean-Baptiste, la Martyre Paraskeva, la mort de Marie et Saint-Nicolas. Dorure importante et avec imitation de cloisonné peinte sur les bordures. XIXe siècle. Fissures dans la peinture.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#508“Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.
“Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240