Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Tapis de selle oriental. Noué main.
Dim. 1434 x 40 cm
SKU: 0812150768.
Category: Textiel.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #768
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399

    Een pelsmantel van zilvervos.

    Manteau en renard blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een pelsmantel van zwarte nerts. Aangekocht bij Huis Greven te Mechelen.

    Manteau en vison foncé. Provenance Maison Greven à Malines.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #375

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 22,20 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #727

    Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.

    Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #48
    James Greens & Nephew Ltd.

    Een vierhoekig kannetje van geglazuurd aardewerk met reclame voor Johnnie Walker. Omstreeks 1960. onderaan gemerkt.

    Verseuse carrée en faïence à la publicité de Johnny Walker. Vers 1960, avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #697

    “De sultan en zijn favoriet”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt onleesbaar handtekening.

    “Le sultan et sa favorite”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 21 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #181
    Jacob Petit

    Een man en een vrouw van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt J.P. Parijs, XIXde eeuw. (toegeschreven aan).

    Un homme et une femme en porcelaine polychrome. Marque sous la base: J.P. Paris, XIXe siècle (attribuées à).
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #588

    Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693
    Michel Hereman

    “Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.

    “Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Firmin Verhevick

    “Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52

    Een lot grafiek, bestaande uit een romantisch koppel van A. Danse, een moeder met kind van Th. Verschaeren, een zicht op de Palingbrug van P. Verhaert, een winters zicht van De Vree en een straatzicht van Lauters.

    Lot de gravures comprenant un couple romantique par A. Danse, une mère à l’enfant par Th. Verschaeren, une vue de la Palingbrug par P. Verhaert, une scène d’hiver par De Vree et une vue de rue par Lauters.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #665
    Maurice Vallet

    “Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.

    “Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 153 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #232
    Armand Apol

    “Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.

    “Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #187

    Een aardewerken cilindrische pot met een metalen deksel. Engeland, einde XIXe eeuw.

    Pot cylindrique en faïence à couvercle en métal. Angleterre, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More