Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#286Twee zilveren mosterdpotjes en twee dito zoutvaatjes. Belgische keuren, tweede gehalte. Omstreeks 1850.
Deux moutardiers et salières en argent. Poinçons belges, deuxième titre. Vers 1850.No longer availableDim. ± 421 gEstimate: € 100 / 120 -
#120Een 18 karaats wit gouden armband bezet met roze parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de perles roses et de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableEstimate: € 1500 / 1600 -
#248Leonardo TorfsPeriod: °1927“Zittende vrouw”. Een beeld van groengepatineerd gips. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Femme assise”. Statuette en plâtre à patine verte. Signée et datée ‘93 sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603Drie Chinese keizers van blauw en wit porselein in drie generaties. Onderaan gemerkt met stempel. Omstreeks 1900.
Trois générations d’empereurs chinois en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#447Twee borden van blauw en wit Imariporselein.
Deux assiettes en porcelaine d’Imari bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#390Een nertsmantel en twee bontkragen.
Manteau en vison et deux cols en fourrure.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#745Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#184Remy Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#662Maurice ValletPeriod: °1908“Compositie-assemblage”. Op paneel. Gesigneerd.
“Composition-assemblage”. Sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#748Een art deco vaasje van aardewerk met een meerkleurig bloemenmotief in reliëf. No. 625.
Vase art déco en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. N° 625.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 55 / 60 -
#779Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40 / 50

