#90Een paar 18 karaats van wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. Prikkers vernieuwd.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct. Clous remplacés.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 500 / 700 -
#174Fernand BouckaertPeriod: 1916-1989“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
#710Jean d’EveEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#145Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700 / 900 -
#151“Christus op de koude steen”. Een beeldje van polychroom hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Letsels en slijtage.
#544Indische tangka met diverse personages. India, omstreeks 1900.
Tangka indien représentant plusieurs personnages. Vers 1900.No longer availableDim. 95 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
“Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.No longer availableEstimate: € 30 / 40