Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Tapis de selle oriental. Noué main.
Dim. 1434 x 40 cm
SKU: 0812150768.
Category: Textiel.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #768
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399

    Een pelsmantel van zilvervos.

    Manteau en renard blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een pelsmantel van zwarte nerts. Aangekocht bij Huis Greven te Mechelen.

    Manteau en vison foncé. Provenance Maison Greven à Malines.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #600
    Enicar

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.

    Montre à bracelet homme en acier inoxydable. Automatique.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #586
    De Coene

    Een slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.

    Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marque
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #209

    Een paar zilveren kandelaars met drie armen in barokke stijl. Belgisch importmerk van tussen 1831 en 1868. Gemerkt met ‘D’ (Delheid?). 3715 g bruto (verzwaard).

    Paire de candélabres en argent de style baroque à trois branches. Poinçon d’importation belge entre 1831 et 1868. Marque “D” (Delheid?). 3715 g brut (alourdis).
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #23

    Een vaas van geslepen Boheems kristal. Paars gekleurd in de massa. We voegen er een groene kristallen vaas met getorste ribben aan toe. De laatste gemerkt Val St. Lambert.

    Vase en cristal taillé de Bohème, coloré pourpre dans la masse. Nous ajoutons un vase en cristal vert aux côtes torses. Ce dernier marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Twee zilveren mosterdpotjes en twee dito zoutvaatjes. Belgische keuren, tweede gehalte. Omstreeks 1850.

    Deux moutardiers et salières en argent. Poinçons belges, deuxième titre. Vers 1850.
    No longer available
    Dim. ± 421 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #133
    Ernest Patris
    Period: 1909 - 1981

    Een meisjesbuste van brons met zilverkleurig patina. Achteraan gesigneerd.

    Buste de fille en bronze argenté. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    Twee karaffen van kleurloos glas.

    Deux carafes en verre incolore.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496
    F. V. D. Mert

    “Plattelandszicht met tractor”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de campagne au tracteur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #143

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 105 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #362
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Accordeonist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Accordéoniste”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #759

    “Ezels op het strand”. Olieverf op paneel.

    “Ane sur la plage”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 24 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231
    Goebbel

    “Sint Joris en de draak”. Een beeldje van beige biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Saint-Georges et le dragon”. Statuette en biscuit beige. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More