Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Tapis de selle oriental. Noué main.
Dim. 1434 x 40 cm
SKU: 0812150768.
Category: Textiel.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #768
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399

    Een pelsmantel van zilvervos.

    Manteau en renard blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een pelsmantel van zwarte nerts. Aangekocht bij Huis Greven te Mechelen.

    Manteau en vison foncé. Provenance Maison Greven à Malines.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #423
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Nummers 1 tem. 88 + no. 91. Gelezen staat.

    “De Rode Ridder”. Numéros 1 à 88 plus n° 91. Etat bien lu.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #424
    Roger Hebbelinck

    “Lachende kinderen”. Litho. Gesigneerd en genummerd binnen de plaat 22/350.

    “Enfants riant”. Lithographie. Signée et numérotée dans la planche 22/350.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een wassen Mariabeeld met kind onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 39 cml
    Estimate: € 25 / 40
  • #320

    Een 18 karaats geel gouden ketting in filigraan met hanger bezet met een herdenkings medaille van Frans Joseph. Keizer van Oostenrijk.

    Chaîne en or jaune 18 ct en filigrane au pendentif serti d’une médaille commémorative de Franz Josef, Empereur de l’Autriche.
    No longer available
    Dim. 45,92 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #204
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    Een kleine damesbuste van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel. Met gieterijstempel.

    Petit buste de dame en bronze à patine foncée sur socle en marbre. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #625
    Festina Chronograph

    Een stalen herenpolshorloge.

    Montre à bracelet homme en acier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #407
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.

    Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #43

    Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.

    Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #36
    Grundig

    Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.

    Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3D. Années 50.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #136
    Jarnost Gause

    “De vioolspeler”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le violoniste”. Sculpture en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #714
    Roger Boutens

    “Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    “Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.

    Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More