Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#441Een bloemstuk van diverse soorten jade.
Bouquet de fleurs en différents sortes de jadéite.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.
Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#410Een hanger van sterling zilver en jade in de vorm van een Chinese draak en een ring van turkoois en sterling zilver.
Pendentif en argent sterling et jade en forme de dragon chinois et une bague en turquoise et argent sterling.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#555Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding en fantasiestenen.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse entourée de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 15,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#119Vlaamse School“Landschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#453“Een Japanse man met een vrucht en een regenscherm”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Homme japonais tenant un parapluie et un fruit”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#371Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#168“Boerin met koe”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Achteraan gemerkt.
“Fermière avec une vache”. Groupe en faïence polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24Een verzilverd metalen bestek voor zes personen in etui. We voegen er een sauslepel en zes eierlepeltjes van Wiskemann aan toe.
Couvert en métal argenté pour six personnes dans un étui. Nous ajoutons une cuillère à sauce et six cuillères à oeufs de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#141LecorneyEen classicistische voorstelling van een dame bij een fontein van wit biscuit. Gesigneerd.
Représentation classique d’une femme devant une fontaine en biscuit blanc. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Volkstedt“Jongetje met engeltje”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie aan één van de vleugeltjes.
“Petit garçon et angelot”. Statuette en biscuit monochrome blanche. Marque sous la base. Petite restauration à l’une des ailes.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 130 / 150 -
#378Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, eierdopjes, schoteltjes, kommetjes, bestek, zoutvaatjes, servetringen, kandelaars, enz.
Lot varié de métal argenté comprenant des plats, des coquetiers, des petits plats, des bols, des couverts, des salières, des anneaux de serviette, des candélabres etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50

