Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#561Een lot van tien tinnen beeldjes met personages uit de Taoïstische mythologie, waaronder de zeven geluksgoden: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju en drie onsterfelijken. We voegen er twee treintjes aan toe.
Lot de dix figurines en étain représentant des personnages mythologiques taoïstes. Dont les sept divinités du bonheur: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju et trois immortels. Nous ajoutons deux petits trains.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 60 / 100 -
#371Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een zilveren schaal met een ajour decor van vogels en vruchten in de vleugel en een tafereel met putti in het plat. Merken vervaagd. 800 ‰.
Plat en argent au décor ajouré d’oiseaux et de fruits sur l’aile et d’une scène aux putti sur le plat. Poinçons effacés, 800‰.No longer availableDim. ± 380 gEstimate: € 250 / 350 -
#340QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800 / 1000 -
#269“Romantisch landschap met koeien”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique aux vaches”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349Tegeltableau van Villeroy & Boch.
Tableau de carreaux de Villeroy et Boch.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#41Een vaas van meerkleurig aardewerk in Art Nouveaustijl met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Met onduidelijke reliëfstempel.
Vase en faïence polychrome de style art nouveau au décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Cachet en relief illisible.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Frans Masereel“Ere aan Verhaeren”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd en gedateerd buiten de plaat 1955.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche et monogrammée et datée 1955 dans la planche.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#93GoudaTwee vazen van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#498Twee grote Oosterse wollen kelimkussens van handgeknoopt wol.
Deux coussins kélim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#122Willy Vandekerckhove“Zittende vrouwenfiguur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#438Boch FrèresEen koffie- en theestel van meerkleurig aardewerk met een Cantondecor, bestaande uit elf kopjes en onderbordjes, een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een kom.
Garniture à café et à thé en faïence polychrome au décor de Canton, comprenant onze tasses et soucoupes, une cafetière, une théière, un sucrier, un pot à lait et un bol.No longer availableEstimate: € 40 / 60

