#4Lot lijsten bestaande uit:- een nieuwjaarsbrief uit 1878 van Jules Vanderelst aan zijn ouders.- “De drinkende violist”. Ets gesigneerd buiten de plaat: Louis Titz.- een gesigneerde ingekleurde foto van een jongedame met grote hoed. Begin XXste eeuw.
Lot de cadres dont:- Lettre du Nouvel An de 1878 par Jules Vanderelst à ses parents.- “Le violoniste buvant”. Eau-forte signée hors planche Louis Titz.- Photographie d’une jeune femme au grand chapeau, signée et colorée à la main. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#785Een replica van een oude grammofoon.
Réplique d’un phonographe ancien.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#113Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Brussel, Omstreeks 1900.
#459“Paard met ruiter”. Een zeefdruk naar Dali.
#219A. Poot“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#55Een vijf rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en bolletjes.
#535Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
#87Royal DuxEen groepje van meerkleurig aardewerk in de vorm van twee kinderen. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Groupe en faïence polychrome en forme de deux enfants. Marque sous la base au triangle rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120