Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.

Tapis de selle oriental. Noué main.
Dim. 1434 x 40 cm
SKU: 0812150768.
Category: Textiel.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #768
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399

    Een pelsmantel van zilvervos.

    Manteau en renard blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een pelsmantel van zwarte nerts. Aangekocht bij Huis Greven te Mechelen.

    Manteau en vison foncé. Provenance Maison Greven à Malines.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #45

    Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.

    Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #440

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 10,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #111

    Twee vogels op een tak van gesculpteerd jade. Eén gebroken. Chinees werk.

    Deux oiseaux sur une branche. Jade taillé. Un exemplaire cassé. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een nertsmantel en twee bontkragen.

    Manteau en vison et deux cols en fourrure.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #582

    “Spelende kinderen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening J. Montigny. Herstellingen aan doek.

    “Enfants jouant”. Huile sur toile. Porte une signature: J. Montigny. Réparations à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #428

    Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.

    Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #576

    Een niervormig bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met één lade en een galerijtje.

    Table rognon de style Louis XVI en bois de placage avec un tiroir et une galerie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #256
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste van een boerinnetje van albast in diverse kleuren. Achteraan gesigneerd.

    Buste d’une paysanne en albâtre de différentes couleurs. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #123
    Ernest Patris

    “Magistraat”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    “Magistrat”. Statuette en métal argenté. Signée et datée 1971.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #790

    “Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.

    “Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. H 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #328
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #341

    Een lot van tien Brusselse tinnen borden. We voegen er een kleiner bord en een bekertje aan toe.

    Lot de dix assiettes en étain de Bruxelles. Nous ajoutons une petite assiette et un gobelet.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More