#206GoumPerzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
#430Een lot zilveren juwelen en een naaldenhouder.
#611“Liggende Hotei met zak en waaier”. Grote netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Hotei couché avec son sac et son éventail”. Grand netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#722“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
#507Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.
Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150 / 220 -
#615Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
#599“Hindoe godheid”. Een Tibetaanse tangka in gouache en goudverf op doek. XIXde eeuw.
“Divinité hindou”. Tangka en gouache et peinture or sur toile. Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. 146 x 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#85Een hanger van zilver en goud met bladmotief bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een zilveren ketting. Einde XIXde eeuw.
Pendentif en or et argent en forme de feuille sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et une chaîne en argent. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 200 / 400 -
#150Rolex Oyster PerpetualSubmariner. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Donkerblauwe wijzerplaat en bezel.
Submariner. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran et lunette bleu foncé.No longer availableDim. 184,60 g brutoEstimate: € 6000 / 8000 -
#560Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
“Paysan japonais avec son enfant sur le dos”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 60