#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#268Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#516Een Indisch wollen karpet.
#168KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#296Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
#680Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#626Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
#496Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#396Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
#570WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#666Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#556Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & CieManufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360 / 400 -
#746Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#676KashmirEen handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
#526Tai PingEen handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
#580Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200 / 300
#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#295Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#460Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
#579“Constructivistisch stadszicht”. Plakkaatverf op papier. Draagt een handtekening op de passe-partout: Seibert.
#115Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van 1 ct. Color H SI3.
Une bague en or blanc 14 ct sertie d’un diamant 1 ct Color H SI3.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 750 / 850 -
#306Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
#58Twee hondjes in brons.
Deux petits chiens en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#95Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900