#406Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#659HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#459Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#656Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#184HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#724Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#144KashmirEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#132Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#252Kazak CaucaseEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#388BidjarEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#279Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#502Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
#704Een Chinees kleed van wol.
#712Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#714Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#676BachtiariEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#296JosheghanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#249Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#472Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
#426Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.No longer availableDim. 295 x 102 cmEstimate: € 200 / 260
#493Een stenen hoofd van Bodhisattva op zwart marmeren sokkel.
#369Elisabeth VenPeriod: °1935“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#521FendiEen meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.
#244“Plattelandszicht” Belgische school, XIXde eeuw, “De watermolen”; “Boszicht” en “Binnenhof”. Vier olieverfschilderijen op doek, waarvan twee gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Ecole belge du XIXe siècle, “Le moulin à eau”, “Paysage boisé” et “Basse cour”. Quatre huiles sur toile dont deux signées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#569Leo Van PaemelPeriod: 1914-1995“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage aux saules têtards”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498Een buikvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders op een oranje fond. Onderaan gemerkt met stempel.
Petit vase pansu en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et de papillons sur fond orange. Marque au cachet sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120