#529Theo Melens
“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
#465
Een groene aardewerken kelkvaas.
A green earthenware chalice vase.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40/60 -
#301
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#389
“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#369
“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
“Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 220/280 -
#692
Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#368
Een lot van 4 Chinees porseleinen dekselpotjes.
A lot of 4 Chinese porcelain lidded jars.No longer availableDim. h: 21 en 16 cmEstimate: € 35/45 -
#74Pierre HendrixPeriod: °1913
“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#309
#696
#285
Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#567
Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with gilt design and characters. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 37,5 cmEstimate: € 200/240