#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#546
Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
#496
#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
#275
#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#586
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#490
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#576
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met centrale mirhab.
#456
Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200 / 240 -
#510
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 372 x 268 cmEstimate: € 200 / 240
#527
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers oiseaux dans des arbustes à fleurs et avec des poignées en forme de chiens Fo. Dégât au col.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56
Een reeks van vijf mahoniehouten balloon back chairs.
#472Max Ernst
Composition surréaliste . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 180 / 240 -
#174Jan Van Gent (Pseud. Jef Van Tuerenhout)
“Zuiders straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#120
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#228
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#464
Een studiecollage. Draagt handtekening.
#311
Drie oude glazen sodaflessen.
#439
Drie Afrikaanse schilderijen op doek. Diverse maten.
#561
#488
Een vaas van cloisonné op brons. Japans werk.
#612RFH Czechoslovakia
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100 / 120