#486Mori Bochara
#76Gabbeh
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#46Krachi
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#496Gabbeh
#116Bidjar
#136
#346Gabbeh
#316
#106Koliai
#686Heriz
#336Gabbeh
#286
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Kashan
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#716
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#706Keshan
#266
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#326Hamadan
#56Bokhara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30 / 50
“De denker.” Bronzen beeld naar Rodin.
#416
Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
#129Henri Waumans
“Landschap met boom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#27
Een sierpaneeltje van gesculpteerd hout in Empirestijl, versierd met twee figuren naast een siervaas en bloemenguirlandes. XIXe eeuw.
#279Desutter
“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#135Chopard
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#490
Een grote bewerkte slavenarmband van ivoor.
Grand bracelet d’esclave en ivoire sculpté.No longer availableDim. 259,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#288
#278
Lot d’objets en argent comprenant deux cachets différents, un saupoudroir et une boîte à pilules de forme coquille. Nous ajoutons une lorgnette en or 10 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#352Kurt Peiser
“Place de la Chapelle”. Eau forte colorée. Signée hors planche et numérotée 14/100.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#734Hilde Hendrickx
“De verzoening”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La réconciliation”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 68 cmEstimate: € 80 / 120