#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#415Twee verschillende karpetten.
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#555Een Oosters wollen tapijt.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#695Een Indisch wollen karpetje.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60 / 80
#408Meinel & HeroldEen oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
#533Een dekselvaas van celadonporselein, op houten sokkel en gemonteerd als sfeerlamp.
Un vase à couvercle en porcelaine Céladon, sur un socle en bois, monté en lampe.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#779Een rond bijzettafeltje met tussenblad. Slijtage.
#498Een grote schotel van polychroom porselein. Imari, XIXde eeuw.
#673Drie Chinese sculpturen van verguld en roodgelakt hout met een decor van vogels.
Trois sculptures en bois laqués rouge et dorure chinoises avec un décor d”oiseaux.No longer availableDim. 49 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Een lot van zes Franstalige boeken met betrekking tot Daumier en Gavarni. We voegen er een Nederlandstalig boek aan toe: “De advocaat in de caricatuur” met o.a. werken van twee bovengenoemde kunstenaars.
Un lot de six livres en Français en relation avec Daumier et Gavarni. Nous ajoutons un livre en Néerlandais : “ De advocaat in de caricatuur”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#240Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en een Tahiti parel.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et d’une perle de Tahiti.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 350 / 450 -
#494“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een monogram J.R.
”Composition”; Techniques mixtes sur toile. Porte le monogramme: J.R.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129Marinus Adrianus Koekkoek“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 500 / 800 -
#516Een sober eikenhouten bureau met telkens een deurtje in de blokken en met drie laden onder het blad. Medio XXe eeuw.
Un bureau sobre en chêne avec une porte dans chaque bloc et trois tiroirs sous la tablette. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 147 x 85 cmEstimate: € 100 / 150