Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.

Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.

Tapis Kilim en laine. Noué main.
Dim. 237 x 176 cm
SKU: 1003200696.
Category: Tapijt.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #696
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #496

    Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.

    Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 216 x 159 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #706

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 540 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #516
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 263 x 189 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #726

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #736

    Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.

    Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 164 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #476

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 287 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #656
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.

    Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.

    Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.
    No longer available
    Dim. 155 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #660

    Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.

    Tapis Caucaze en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 326 x 206 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #416

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 250 x 157 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #616
    Here

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #676

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.

    Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 284 x 149 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #566
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis pakistanais en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #746

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légères usures.
    No longer available
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 169 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    Een modern handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis moderne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 351 x 254 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #646

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Tapis persan en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 340 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 204 x 204 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #426

    Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.

    Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 110 x 78 & 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #536

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.

    Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 104 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #158

    Russisch icoon met Chistus Pantocrator. XIXde eeuw. Randschade.

    Icône russe représentant le Christ Pantocrator. XIXe siècle. Dégâts au bord.
    No longer available
    Dim. 31 x 26,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #128

    Twee albums, het éne met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 250 stuks. Het andere met ansichtkaarten, omstreeks 350 stuks. Begin XXste eeuw.

    Deux albums, l’un contenant des cartes de voeux, de fantaisie etc. du début du XXe siècle, en majorité oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 250 pièces. L’autres aux cartes de vues, ± 350 pièces. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #10

    Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #757

    Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.

    Paire de chenets en laiton et fonte.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.

    Coupe couverte en cristal de Bohème taillé bleu et incolore. Sur base amovible.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520
    Philips

    Een oude radio in houten kast. Type 122ABC. AC batterijvoeding. Bouwjaar 1940.

    Ancienne radio en bois. Type 122ABC. Courant AC à batterie. Année 1940.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #570
    Philips

    Een oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.

    Ancienne radio en bakelite. Type 834A. Année 1933.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #512

    “Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.

    “Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 30,8 x 21,9 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #741

    Een siervaas op voet van Parijs’ porselein met een verguld decor. Eind XIXe eeuw.

    Vase décoratif sur piédouche en porcelaine de Paris à décor doré. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #396

    Vergulde spiegel met console.

    Miroir doré avec console.
    No longer available
    Dim. 140 x 68/84 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #605

    Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.

    Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #554
    Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)

    “Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More