#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
#536
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#566Mori Bochara
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#556Kerman Lavar
#656Heriz
#636Wiss
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#546
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#696
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
Un tapis indien en laine nouée main, motif géométrique.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200 / 300
#162Paul Joostens
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#588
#275
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur en jade et serti d’un brillant.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 150 / 200 -
#217Dante
#504Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#407
#190
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 450 / 550 -
#344Frans Boeye
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#788
Lot bestaande uit: een Vieux Paris theepotje, een glaspasta lampenkap gemerkt Nover France, een gesculpteerd houten schoentje (letsel), een grote waterkan van steengoed met ruiters-en personagedecor in reliëf gemerkt W. Ridgway & Co (tinnen deksel), een ciderkruik van steengoed met geschubd decor in reliëf (Engels registratiemerk, tinnen deksel), een Beswick uiltje naar Beatrice Potter, onderaan gemerkt (met doosje).
Un lot comprenant: une théière Vieux Paris, un abat-jour en verre Nover France, une petite chaussure en bois sculpté ( dégât), une grande verseuse en faïence au motif de personnages et cavaliers en relief marquée W. Ridgeway & Co (couvercle en étain), une cruche à cidre en faïence avec décor d’écailles en relief ( marque de fabrication anglaise et couvercle en étain), un petit hibou Beswick d’après Béatrice Potter ( marque sous la base et avec boîte).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#519
#694Karel Jongelinghs
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200 / 240