Similar lots by type
-
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#516
Een Indisch wollen karpet.
Une carpette indienne en laine.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.No longer availableDim. 184 x 130 cmEstimate: € 40 / 50 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#268
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600 -
#496
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 207 x 137 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie
Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360 / 400 -
#580
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 220 x 200 cmEstimate: € 40 / 50 -
#676Kashmir
Een handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 185 x 123 cmEstimate: € 120 / 180 -
#536Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20 / 30 -
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 213 x 140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#670
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Tai Ping
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
Un tapis chinois en laine nouée main, décor de roses.No longer availableDim. 197 x 138 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126
“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60 / 100 -
#680
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#750
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#768
Een bronzen vide-poche in de vorm van een vogeltje op een blad. Met inscriptie 1927 - 1952.
Un vide-poche en forme d’oiseau en bronze, sur un plateau. Porte l’inscription ‘1927 - 1952’.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 34 -
#394
Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.
Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#181
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#457Royal Crown Derby
Een groot en twee kleine borden van porselein, versierd met een verguld decor van vogels.
Une grande et deux petites assiettes en porcelaine, décoration doré d’oiseaux.No longer availableDim. Ø: 26 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#581
“Zittende Bodhisattva op eend”. Een verguld bronzen beeld.
”Bodhisattva assis sur un canard”. Une statue en bronze doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 260 / 280 -
#316
Een eikenhouten koffer met gesculptuurde paneeltjes met personages.
Un coffre en chêne aux panneaux sculptés.No longer availableDim. 60 x 101 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#787Schirnding, Bavaria
Een art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
Un plat Art Déco avec une rose dans le décor. Porte la signature: ‘Feonari’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 24 / 28 -
#323
Een gevarieerd lot koper, messing en brons, bestaande uit een olielamp, kandelaars, een wijwatervat en twee kruiken.
Un lot de cuivre, laiton et bronze, comprenant une lampe à huile, des candélabres, un bénitier et deux cruches.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#212
“Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae.” Een handgekleurde kopergravure, Allard. XVIIde eeuw.
”Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae”. Une gravure mise en couleurs à la main, Allard. XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#798
Een paar messingen kandelaars circa 1900.
Une paire de candélabres en laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60