#536
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#288
Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#607
Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#71
Een tweeloops geweer - A Marseille.
#635
Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#21
Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
#582Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#395
A mahogany armchair upholstered in floral velvet. Era Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#518
Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60/100 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#185
Een korte pijp met pijpenkop en geïntegreerde vochtsluis van porselein versierd met een alpenlandschap in kleur. Berkenhouten steel, hoornen mondstuk. Metalen deksel en monturen.
A short pipe with pipe bowl and integrated moisture lock made of porcelain decorated with an alpine landscape in colour. Birch wood handle, horn mouthpiece. Metal lid and frames.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45/60 -
#555Halesworth, Suggate
Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.No longer availableDim. H. 221 cmEstimate: € 200/300