#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#455Een kleine kneehole desk van notenhout met vijf laden, blad bekleed met vachette. Achterkant met valse laden. Engels werk.
A small walnut knee-hole desk with five drawers, top covered with vachette. Back with fake drawers. English work.No longer availableDim. 77 x 127 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.
A bluestone patio table with a cast iron base.No longer availableDim. h 110 x 80 x 51Estimate: € 50 / 70 -
#14“Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#409Paul SzternfeldPeriod: °1939“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.No longer availableDim. 70x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een gefineerde vitrinekast met twee niveaus. Engels, begin 20ste eeuw.
A veneered display cabinet with two levels. English, early 20th century.No longer availableDim. 122 x 70 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#341HeirloomEen dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.
A tray of silver-plated metal. Marked at the bottom. Heirloom Melon.No longer availableDim. 77,5 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#446MoriEen bidkleedje met een Beloutsjmotief.
A prayer rug with a Beloutsh motif.No longer availableDim. 141 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Maarten Boffé“Stilleven”, schilderij olie op paneel, gesign onderaan “M Boffé”, ingekaderd.
"Still life", painting oil on panel, signed at the bottom "M Boffé", framed.No longer availableDim. 58 x 47cmEstimate: € 500 / 600 -
A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 25 / 35