Similar lots by type
-
#416Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20 / 30 -
#550Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 275 cmEstimate: € 180 / 220 -
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#436Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#760Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 25 / 35 -
#730GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180 / 220 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 205 cmEstimate: € 180 / 220 -
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200 / 240 -
#610HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180 / 240 -
#566SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#776Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 370 x 255 cmEstimate: € 180 / 220 -
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.No longer availableDim. 266 x 167 cm -
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 371 x 280 cmEstimate: € 180 / 240 -
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#720Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#238Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Chinese vaas van porselein. Decor van garnalen op zwarte fond. Schilfer aan de rand.
Un vase chinois en porcelaine. décor de crevettes sur fond noir. Eclat au rebord.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#609Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#710Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.
Un miroir de cheminée Louis Philippe, restes de dorures présents.No longer availableDim. 113 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#7Val St. LambertEen groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#19Jules Van Ael“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#655Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#405Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#99Moeyersons“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#725Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 60 / 80

