Similar lots by type
-
#640Heriz
Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 370 x 270 cmEstimate: € 120/200 -
#696Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180/240 -
#660
Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 538 x 320 cmEstimate: € 200/300 -
#630
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#656
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 353 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#785Hamadan
Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80/100 -
#655
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#184
Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200/300 -
#724
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#716
Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.No longer availableDim. 240 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#626Lillihan
Oosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 170 cmEstimate: € 120/200 -
#705
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 127 cmEstimate: € 60/100 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 153 cmEstimate: € 30/40 -
#736
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 191 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#734
Een metalen lamp met bovenaan een bolle lens.
Lampe en métal surmontée d’une lentille sphérique.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#232
Vergulde koperen luchter met glazen roosjes. Lodewijk XV-stijl.
Lustre en cuivre doré aux roses en verre. Style Louis XV.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/280 -
#197Richard AuriliPeriod: 1813-1914
“Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
“Lionne”. Sculpture en terre cuite patinée. Signée.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 320/350 -
#613
Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270/300 -
#721Villeroy & Boch, Septfontaines
Een theeservies van porselein met een veelkleurig decor “Acapulco”. Onderaan gemerkt. Bestaande uit een theepot, een dienblad, twee onderzetters, twee kopjes zonder oor, zes kopjes en zes schoteltjes.
Service à thé en porcelaine à décor polychrome “Acapulco”. Marque sous la base. Comprenant une théière, un plateau, deux sous-plats, deux tasses sans anses, six tasses et six soucoupes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#848
Partij Belgische eerste dag uitgaven in 11 albums. Jaargangen 1965-67, 1973-1992.
Collection de timbres premier jour belges dans 11 albums. Années 1965-67, 1973-1992.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#63
Een antiek aardewerken kruikje.
Petite cruche en faïence ancienne.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#355
Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger met voorstelling van een stierenkop.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au signe astrologique de taurus.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 150/200 -
#183Chanel
Een damesportefeuille in zwart lakleder. Met ‘carte d’authenticité’ en in originele doos.
Portefeuille de dame en cuir noir laqué. Avec carte d’authenticité et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#346
Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Un bureau en chêne sculpté.No longer availableDim. 118 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#614
Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100/160 -
#477Porcelaine de Paris
Drie kleine platte borden, twee grote platte borden, twee diepe borden, twee koppen met onderschoteltjes, twee kannetjes en een onderzetter van Frans porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor.
Trois petites assiettes plates, deux grandes assiettes plates, deux assiettes creuses, deux tasses et soucoupes, deux verseuses et un sous-plat en porcelaine française, décorés de pêches polychromes.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 40/60