#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#630Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#655Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#626LillihanOosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
#705Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#724Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
#640HerizOosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#660Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200 / 300
#677Beeldje van Sint-Sebastiaan. Op een houten sokkeltje in Lodewijk XIV-stijl. Pijlen manco. Gemaakt voor 1946.
#341“De orgelman”. Polychrome biscuit groep, gemerkt Capodimonte en gesigneerd Meneghetti.
“Le joueur d’orgue”. Groupe en biscuit polychrome marqué Capodimonte et signé Menghetti.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met amethist.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie d’améthyste.No longer availableDim. 16,40 gEstimate: € 500 / 600 -
#811Drie boeken over wapens. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.
Trois livres sur les armes. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#128Vier panden handgeschilderde wanddecoratie op gedreven leder.
#234Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#590“De geboorte van Christus”. Een Russische icoon. Tweede helft XVIIIe eeuw.
“La Naissance du Christ”. Icône russe. Seconde moitié du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 35,3 x 30,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#240Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#485Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 150 / 200