#253MarinesEen blauw-wit porseleinen schaaltje met maritiem decor. Verso gemerkt.
#117Een lot van zes meerkleurige cognacglazen op vergulde voet, mogelijk Booms glaswerk. Midden vorige eeuw.
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#49Een lot hotelporseleinen servies.
#54‘Meisje met gans’, een Lladro beeldje.
#80SwarovskiEen lot van drie kristallen egels, in originele doos.
A lot of three crystal hedgehogs, in original box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40