#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#245“De Lezeres”. Een brons gepatineerd Art Deco beeldje op marmeren sokkel. Plaquette vooraan en verso gesigneerd. Naar een werk van Max Le Verrier.
"The Reader." A patinated bronze Art Deco statue on a marble base. Plaque on the front and back signed. After a work by Max Le Verrier.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#34Een vintage meerkleurig glazen soliflore vaasje.
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#240Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 106cmEstimate: € 90 / 120 -
#49Een lot hotelporseleinen servies.
#238Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#39Een geslepen Boheems kristalglazen vaas met pique-fleurs.
A cut Bohemian crystal glass vase with pique-fleurs.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60