#349Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#590Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.
#73Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#284Een blauw glazen milieu-de-table op verzilverd metalen voet.
#431Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.
#405Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
#582Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.
#248Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.
#307Estée LauderEen grote factice voor het parfum ‘White linen’.
Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.No longer availableDim. Ø: 11 & 20 cmEstimate: € 40 / 50
#466Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.
#133Vaas van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen op hals en schouder en met een uitvoerige scene met personages en dieren bij een kampement, evenals met een vrouw met een schotel in een bladvormige uitsparing. Onderaan gemerkt 800/1000 en makersmerk. Iran, medio XXste eeuw.
Vase en argent martelé et ciselé décoré de frises florales sur le cou et l'épaule et avec une scène élaborée avec des personnages et des animaux dans un campement, ainsi qu'une femme avec un plat dans un cartouche en forme de feuille. Marqué 800 en bas / 1000 et poinçon de maître. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 16,5 cm - 328 gEstimate: € 300 / 320 -
#655Een vossenpak. Carnavalskostuum.
#403Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille rose decor van pioenen op het plat en met bloemen in en rond uitsparingen op de vleugel. Tijdperk Qinglong.
Assiette octogonale en porcelaine de Chine à décor famille rose de pivoines sur la base et de fleurs dans et autour des renfoncements de l'aile. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#599Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#497Een etnisch bronzen beeld.
#617Een albasten lampenvoet.
#336“De Klokkengieters”. Gravure.
#540Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#3Een grote granieten vijzel met stamper.
Un grand mortier avec pilon en granite.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120